اول از هر چیز بگم...نمی دونم عکس گذاشتنم درسته یا نه...اما خوب به نظرم لباس پوشیده ای هستش! نظریه ای دارید، بیان کنید لطفا...اما با استنباط استنتاجی...نه استقرایی...!


خرداد ماه 96 - مراسم ازدواج دختر خاله با پسر خاله

وارد تالار می شی...اما این بار نیمچه تفاوتی با دفعات قبل داری و بگی نگی، یه نمه عجیب شدی! طبق معمول اولین کسی که می بینتت عذراست! http://goli88.persiangig.com/image/Smilies/icon_neutral.gif می دونید مارمولک باسیلیسک چه جور دو زیستیه؟! ( اگه نمی دونی کلیک کن ) دقیقا داشت مثل باسیلیسک می دویید سمتم:

- نیلییییی!

فقط برای حفظ ظاهر اندکی لبخند لازم بود! بهم رسید:

- پوشیدی...!


لبخند بر لب اجداد آوردن، خوش است...!http://goli88.persiangig.com/image/Smilies/icon_smile.gif

خوب لباس محلی ما، کمی تا قسمتی آدم را بخار پز می کند! تازه این چیزی که شما مشاهده می فرمایید، نصف قضیه است...زیرِ دامن، ( اصطلاحا تمّون http://goli88.persiangig.com/image/Smilies/icon_neutral.gif ) یک دامن دیگر به اندازه ی همان دامن اصلی قرار دارد که پوشیدنش برای پف کردن و زیبا نشان دادن لباس محلی الزامیست و خالی از لطف نیست! دم و دستگاهی که لباس محلی ما دارد، سازنده ی بمب اتم هم نداشت! 

 

حالا اندکی تامل:

1. عروسی فامیل درجه یک

2. خرداد ماه خوزستان -اصطلاحا ماه خرما پزون(اشاره دارد به اوج گرما)-

3. دو تا تمّون گل و گشاد

4. اندکی قر دادن نیز

به نظر جنابعالی ها....بعد از عروسی چیزی از بنده باقی می ماند؟!


قسمت عذرا با اندکی اغراق تعریف شد http://goli88.persiangig.com/image/Smilies/icon_smile.gif

خواهش می کنم خانوم حیدرچی را بشناسید و نام خانوادگی اش را به ذهن داشته باشید...دانشمند شریفی است و در حال پژوهش بر روی شیری است که پیشگیری می کند از بیماری ایدز(HIV)....خواهش کردم ها...خواهش...! http://goli88.persiangig.com/image/Smilies/icon_smile.gif